O KNIHOMAMU

SDRUŽUJEME AUTORY, KTEŘÍ PÍŠÍ DO ŠUPLÍKU

Jak to začalo?

Na vejšce, na mateřské, ve vězení, na odvykačce či v důchodu. Knihomam je spolek literátů, kteří za sebou mají různé příběhy. Ale většinou je odkládají do šuplíku.

Určitě to znáte taky. Něco se děje a vy máte chuť se z toho vypsat. A potom, co to uděláte, je hněv pryč a vy můžete své dílko milostivě pohřbít v šuplíku. 

A to je právě škoda. Jistě, někdy jsou to nudné bláboly, které nikoho nenadchnou. Ale jindy jsou to literární perly. Nerozhodujeme o tom sami, ale necháváme to na čtenářích. 

A když to klapne, máme z toho všichni radost. 

 

 

 

 

Nejlepší příběhy

Petrova druhá míza

Přečtěte si veselý a zároveň trošku smutný příběh Petra,  který se rozhodl odejít od ženy a užít si druhou mízu. Bohužel to ale zdaleka nebylo tak jednoduché.

Kdepak utopie! Pesimie!

Podívejte se na jeden den do budoucnosti! Zamlouvá se vám? Ještě, že je to jen fikce. I když…

Co se líbí dětem?

Dětem se líbí medvěd Zdeněk. A my se tomu vůbec nedivíme. Nejen, že umí jezdit na kole, ale ještě má srdce na pravém místě.

Odhalujem pozadí

Trendy říkají bez čísel ani ránu! A proto vám zde odhalujeme, kolik šuplíků už jsme otevřeli a přihazujeme i další metriky, které popisují život našich autorů.

OTEVŘENÝCH ŠUPLÍKŮ

ČTENÁŘŮ

HODIN PRÁCE

karpálních tunelů

JAK VZNIKAJÍ NAŠE PŘÍBĚHY?

{

Někdo zabíjí čas. Někdo si chce vylít srdce a povyprávět někomu svůj životní příběh. Někdo nemá kamarády. Někdo bojuje se závislostí.

– dohromady jsme KNIHOMAM, SPOLEK LITERÁTŮ, KTEŘÍ PÍŠÍ DO ŠUPLÍKU

Napište nám mejla klidně

knihomam@gmail.com